Dołączanie dokumentów do opisu ZOZów

Dołączanie dokumentów do opisu ZOZów

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Gdyby życie było proste, wszyscy klienci mogli by mieć jeden cennik i poziom cen, wprowadzony raz - na stałe do programu i używany przez lata. Niestety, tak nie jest. Każdy klient negocjuje warunki a zadaniem sprzedawcy jest ogarnięcie wszystkiego w momencie obciążania za usługi. Przy większej ilości klientów, potrafi to być problemem. Pomimo, że Patomorfolog udostępnia możliwość zapisania nawet skomplikowanych cenników, nie wszystko da się przekazać w tabeli.

Standardem są segregatory z kolejnymi ustaleniami, umowami i aneksami, do których pracownicy sięgają w razie potrzeby. Często są to dokumenty, których niemal nie da się usystematyzować. Często pracownicy mają problem z dostępem lub znalezieniem określonego dokumentu. Często też, prowadzi to do problemów.

System laboratoryjny Patomorfolog proponuje rozwiązanie tego problemu. Do każdego zozu, w systemie można dodać dowolną liczbę dokumentów z opisem, okresem obowiązywania oraz informacją kto i kiedy dokument dodał lub zarchiwizował. Dodane dokumenty mogą być umieszczone w dowolnym miejscu (na dysku lokalnego komputera czy w folderze udostępnionym na dysku sieciowym). Dodawać można dokumenty dowolnego typu.

Od teraz, gdy pracownik będzie potrzebował dostępu do dowolnego dokumentu, wystarczy że otworzy okno klienta (zozu) i kliknie Otwórz przy wybranym dokumencie.

Klienci o Patomorfologu

natychmiastowy-dostep-do-analiz.png