Program dla zakładu patomorfologii

Program dla zakładu patomorfologii

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

24 listopada to dzień wdrożenia programu dla zakładu patomorfologii Diagmed w Lipnie. Tym sposobem zakład patomorfologii dr Marii Mazurkiewicz dołączył do naszego - sporego już - grona użytkowników.

Pytaliśmy dr Mazurkiewicz o podstawy jej decyzji o wdrożeniu programu w jej zakładzie, zwłaszcza w dobie kryzysu. Pytana stwierdziła, że właśnie teraz, w trudnej sytuacji gospodarczej, zmieniających się wymaganiach zwłaszcza NFZ, małe i średnie zakłady patomorfologii muszą inwestować w rozwój i nowoczesne technologie aby utrzymać się na rynku.

Dziękujemy za takie podejście i mamy wierzymy, że zastosowanie naszego programu dla zakładu patomorfologii dr Mazurkiewicz przyczyni się do dynamicznego rozwoju.

Inwestycja zakładu obejmuje moduły H i G oraz moduł WEB. Wdrożony moduł WEB został graficznie dostosowany i zintegrowany ze stroną internetową diagmedlipno.pl.

Z przyjemnością możemy też poinformować, że w ramach wdrożenia program został wzbogacony o możliwość rozliczania badań histopatologicznych w odniesieniu do różnych oferowanych procedur, oczywiście z możliwością ustalania osobnych cen dla różnych klientów.

Klienci o Patomorfologu

pacjent-odczytuje-wyniki-przez-internet.png