Elastyczny program dla histologii

Elastyczny program dla histologii

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

W każdym biznesie zasada jest taka sama. Dwa, nawet bardzo podobne zakłady moga pracować zupełnie inaczej i używać innej metodyki. Tak samo jest w przypadku zakładów histopatologii. Teoretycznie, każdy z nich pracuje wg tych samych, ogólnych zasad i wytycznych Polskiego Towarzystwa Patologów, ale każdy z nich jest inny. Różnią się w szczegółach.

Widzimy to podczas naszych wizyt i spotkań z Państwem. Są zakłady, w których program dla histologii używany jest niemal od zawsze, są też takie w których wciąż używa sie edytora tekstów oraz wypełnianych długopisem formularzy wyników. Są zakłady, gdzie lekarze patolodzy pracują na miejscu w zakładzie a są i takie, gdzie lekarze zabierają pracę do domu i oglądają preparaty pod mikroskopem w domach. Są takie zakłady, gdzie najpierw rejestruje się zlecenie, badanie czy tez pacjenta a są takie, gdzie pracę rozpoczyna sie od pobierania (wykrawania) materiału.

Klienci najczęściej są niepewni i pytają czy nowy program dla histologii - Patomorfolog spełni ich oczekiwania i pozwoli na pracę w taki sposób; takim reżimie w jakim przyzwyczaili się pracować.

Szanujemy te obawy. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości narzędza, które pomoże w pracy i znacząco ją przyspieszy. Nie jest naszym celem narzucanie obcych metod pracy. Rolą informatyki jest służyć ludzim - nie odwrotnie. Dlatego też program dla histologii - Patomorfolog posiada szerokie możliwości konfiguracji pozwalające na dostosowanie sposobu działania do wymogów klientów, a dla najbardziej wymagających oferujemy dostosowanie programu na poziomie kodu programistycznego. Dzięki temu, klienci mogą zachować swoją metodologię i tryb pracy zyskując spore przyspieszenie dzięki wykorzystaniu wyrafinowanych mechanizmów, które oferuje program dla histologii - Patomorfolog.

Klienci o Patomorfologu

natychmiastowy-dostep-do-danych.png