Jak to działa

Jak to działa

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

„nie rób nic, co może za ciebie zrobić komputer”


„Patomorfolog” pozwala na wprowadzanie badań ręcznie lub kopiowanie ich z systemów zewnętrznych (np. NFZ - SIMP), efektywną edycję i wprowadzanie rozpoznań.

System automatycznie kieruje losowo wybrane badania do kontroli jakości oraz monitoruje terminowość wykonania. Po wprowadzeniu ekspertyzy i  wykonaniu kontroli jakości, pozwala na hurtowe przekazywanie wyników badań do systemów NFZ.

Do standardowych możliwości systemu należą wydruki ekspertyz w językach obcych, czy wydruk wielu ekspertyz jednocześnie.

Podstawową cechą systemu jest udostępnianie wyników badań oraz faktur poprzez odpowiednio zabezpieczony serwer WWW, co pozwala zainteresowanym stronom (lekarzom i w niektórych przypadkach pacjentom) na zdalny dostęp do zgromadzonych danych, zarówno bieżących jak i archiwalnych.

W „Patomorfologu” położono specjalny nacisk na możliwości komunikacyjne programu, który przy pomocy standardów wymiany informacji (LIS), komunikuje się z systemami zewnętrznymi: instytucjami i urządzeniami oraz używa serwera WWW, poczty elektronicznej e-mail i wiadomości tekstowych SMS dla przekazania i pozyskania informacji.

Dzięki rozwiązaniom zastosowanym w systemie, praca laboratorium przebiega szybciej i sprawniej a przez zadowolenie klientów daje zadowolenie finansowe inwestorom.

jak-dziala-system-informatyczny-patomorfolog

Klienci o Patomorfologu

szybka-i-sprawna-praca-bez-pomylek.png