Zmiany w licencjonowaniu

Zmiany w licencjonowaniu

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Szanowni Państwo!

 

Początek roku 2011 był dla nas czasem intensywnego rozwoju. Do bogatego w funkcjonalności systemu dodaliśmy kolejne:

 

  1. Funkcje importu wpłat od kontrahentów bezpośrednio z systemu bankowego upraszczając do minimum monitorowanie płatności. Wg doświadczeń użytkowników, system automatycznie rozpoznaje do 90% wpłat na rachunek bankowy i przypisuje je do właściwych faktur.
  2. W module badań histopatologicznych, dodaliśmy obsługę i słownik klasyfikacji pTNM, służącej do określania stopnia zaawansowania klinicznego nowotworu.
  3. W module WEB dodaliśmy możliwość zlecania badań przez lekarza bezpośrednio przez stronę internetową, po raz kolejny ograniczając ilość danych koniecznych do przepisania przez pracownika laboratorium. W ten sposób wszystkie dane pacjenta, zozu, lekarza i rozpoznanie kliniczne uzyskujemy w naszym systemie bez dotknięcia klawiatury.
  4. Kierując się Państwa sugestiami, wyodrębniliśmy w systemie osobne moduły do obsługi badań histopatologicznych, cytologicznych i cytologii ginekologicznej. Dzięki temu, laboratorium które wykonuje np. tylko badania cytologii ginekologicznej nie musi kupować modułów do obsługi badań których nie wykonuje. Poniżej prezentujemy ceny poszczególnych modułów.

moduly4w

 

Klienci o Patomorfologu

zestawienia-badan-i-szybkie-fakturowanie.png